Novinky 2010

11.12. - Poslední šťěňátko z vrhu A - Artuš - našel nový domov u rodiny Bodnárových ze Slovenska, kteří v současné době žijí v Praze. Bude v něm mít i nového kamaráda, čtyřletého papillona Dastyho.
Přeju jim spoustu radosti s jejich papillony a Artíkovi báječný nový domov.

artik_dasty_lucka  artik_lucka

 


5.12. - Anettkanám připravila nepěkný zážitek, když utekla svojí nové majitelce Ivetě a vydala se v třeskutém mrazu na výzkumy. Po rozsáhlé pátrací akci (i Jarda odjel do Mrače hledat) a díky hodným lidem se Anettku podařilo šťastně najít. Byla celá zmrzlá - strávila venku několik hodin - snad už si to pro příště rozmyslí.

 


18.9. - Speciální výstava KCHMPP Mladá Boleslav - rozhodčí Dorota Zabek
Praline de Pompadour - výborná1, CAC


4.9. - Krajská výstava DOG SHOW Rybníky - rozhodčí Zdenka Jílková
Mamba Anée - výborná1, Vítěz třídy
Daschenka de Pompadour - velmi nadějná1, v závěrečných soutěžích v dorostu se umístila na 3.místě


29.8. - Mezinárodní výstava INTERDOG BOHEMIA Mladá Boleslav - rozhodčí Zdenka Jílková
Mamba Anée - výborná2, res. CAC
Praline de Pomapadour - výborná2, res. CAC
Daschenka de Pompadour - velmi nadějná1


Shodou šťastných náhod se 26.8. v naší chovatelské stanici narodila i krásná štěňata Jack Russell terriera - 3 kluci a 3 holky. Jsou moc pěkní a mají se čile k světu. O: Ch Fox Scott Makingmymark, import Austrálie, špičkový mladý pes mimořádného exteriéru, M: Page Bohemia Platina, CAC, vyjímečná aportérka, po Ch Suzan`s Pride Cricket, import Belgie. Takže pokud hledáte psa, který by byl jen o málo větší než papillon, nebyl tak křehký, zato byl téměř neunavitelný sportovec, pak mohu jen doporučit :-)


31.7 jsme se sešli v Jírovicích na společném tréninku pracovních psů a já vzala s sebou Artuše a Agnes, protože jsme se tam měli potkat s Anettkou. Tušila jsem, že Anettka je pěkná dračice, ale co jsem viděla, předčilo všechno mé očekávání - viz foto. Bylo to moc fajn a musím říct, že lepšího majitele než je Iveta si Anettka nemůže přát. :-)

Další fotografie najdete na:
http://radecha.rajce.idnes.cz/Trenink_Jirovice_31._7._10_se_zamerenim_na_mala_plemena_-/


25.7. našla nový domov naše Anette z Krve Orthosovy u slečny Ivety Hanušové v Mrači u Benešova. Iveta se věnuje sportovní kynologii a na Anettku čeká doma nový kamarád - celočerný německý ovčák Urf.
Přeju oběma, aby jim to vycházelo!

14.6. se u nás zastavila na návštěvu Zuzana Nouzáková z Nitry, majitelka Jacka, otce našich Áček, aby se podívala, co že se nám narodilo. Užily jsme si hezký den, pořád jsme si měly o čem povídat a všechno se to - kupodivu - týkalo psů. :-))


14.5. se naší Mambě narodila 3 sladká štěňátka, první byl černobílý kluk Artuš, druhá tricolor holka Agnes a nakonec nejmenší sobolí holčIčka Anette. Všechno šlo tak, jak má a asi ani nemusím říkat, jak velkou radost jsme všichni měli. Mamba je vzorná matka a miminka se cpou jako nezavřený. :-))


25.4. - Mezinárodní výstava České Budějovice - rozhodčí RNDr. J. Ovesná
Praline de Pompadour byla na své druhé výstavě a získala tituly: výborný1, CAJC, Nejlepší mladý


17.4. - 1. Klubová výstava KCHMPP Mladá Boleslav - rozhodčí Robert Kubeš
Mamba Anée mi udělala obrovskou radost: výborná1, CAC, Klubový vítěz, BOB